megjelenés dátuma: 2019.03.10.
hírek
eseménynaptár
eredmények

Vasárnap Veresegyházára utazott csapatunk. A forduló előtt egy pont választotta el a két együttest a tabella második és harmadik helyén. Egy izgalmas mérkőzésre volt kilátás, melyre derekasan felkészültünk.

Támadólag léptünk fel az első perctől kezdve, de az ellenfél első támadásából gólt kaptunk puhány védekezésünk miatt. A pofon felélesztette a harci tüzet mindenkiben, és hiába volt fizikális fölényben a hazai csapat, Vili iirányításával mi diktáltuk a tempót. Boti szép góljával egyenlítettünk, Vili találatával pedig átvettük a vezetést. A veresegyházi kapus több ziccerünknél is bravúrt mutatott be . Ákos gólja megnyugtatta a csapatott a szünetre, talán túlságosan is, mert a második félidő elején ismét rezdült a hálónk. Több szögletnél is csak nagy nehezen sikerült felszabadítanunk, az egyik után egy buta kezezés miatt büntetőt ítéltek ellenünk,- ezt ERIK csodás vetődéssel szögletre tolta! Ez forduló pont volt, mely minket feldobott, ellenfelünket vissza vetette. Doba és Vilmos újabb góljai egyértelművé tették a három pont sorsát.

A mérkőzés tempója, a párharcok minősége mindkét együtes fejlődését jól szolgálta. Külön öröm, hogy az edzésen gyakorolt csapat-csapatrészek együtt mozgása látható volt. (A fényképeken is vissza köszön!) A védőink is rengeteget tettek a sikerért jár nekik is a dicséret!

Összességében ez jó mulatság, férfi munka volt!

Következő vasárnap (03.17.) innen folytassuk!

Veresegyház LUA-GSE 2-5 Helmes Vilmos 2, Ferenci Botond, Madaras Ákos, Dobos Patrik

Jó: a CSAPAT!

Kiválló: Helmes Vilmos, Grünzweig Erik