Üdvözlünk a gödi foci honlapján!

Tanévnyitó Focifesztivál Gödöllő

megjelenés dátuma: 2019.08.28.
hírek
eseménynaptár
eredmények



2019-es Tanévindító Focifesztivál  Gödöllő, 2019.08.31., szombat
 2012-es korosztály időrend - Táncsics M. úti Sportcentrum
 A csoport: 1. Kelen SC, 2. FC Hatvan, 3. Ferencvárosi TC, 4. Eger SE II., 5. RAFC, 6. Szeged-Csanád  GA I.
 B csoport: 1. Vasas Kubala Akadémia, 2. Eger SE I., 3. Szeged-Csanád GA II., 4. Gödöllői SK, 5. UTE LA, 6. Gödi SE
 
 JÁTÉKIDŐ: 1x18 perc/meccs
 
A pálya    B pálya   C pálya 9:00-9:18    9:00-9:18   9:00-9:18 Kelen SC – FC Hatvan  Eger SE II. – RAFC  FTC – Szeged-Csanád GA I.
 
9:20-9:38    9:20-9:38   9:20-9:38 Vasas Kubala A. – Eger SE II.  Gödöllői SK – UTE LA Szeged-Csanád GA II. – Gödi SE
 
9:40-9:58    9:40-9:58   9:40-9:58 Kelen SC – FTC   EgerSE II. – Szeged-Cs.GA I. FC Hatvan – RAFC   
 
10:00-10:18    10:00-10:18   10:00-10:18 Vasas Kubala A. – Szeged-Cs.GA II. Gödöllői SK – Gödi SE Eger SE I. – UTE LA
 
10:20-10:38    10:20-10:38   10:20-10:38 FTC – FC Hatvan   Szeged-Cs.GA I. – RAFC Eger SE II. – Kelen SC
 
10:40-10:58    10:40-10:58   10:40-10:58 Eger SE I. – Szeged-Cs.GA I.  Gödi SE – UTE LA  Gödöllői SK – Vasas Kubala A.
 
11:00-11:18    11:00-11:18   11:00-11:18 Kelen SC – RAFC   Hatvan – Szeged-Cs.GA I. FTC – Eger SE II.
 
11:20-11:38    11:20-11:38   11:20-11:38 Vasas Kubala A. – UTE LA  Eger SE I. – Gödi SE  Szeged-Cs.GA II. – Gödöllői SK  
 
11:40-11:58    11:40-11:58   11:40-11:58 Kelen SC – Szeged-Cs.GA II.  FC Hatvan – Eger SE II. RAFC – FTC  
 
12:00-12:18    12:00-12:18   12:00-12:18 Vasas Kubala A. – Gödi SE  Eger SE I. – Gödöllői SK UTE LA - Szeged-Cs.GA II.
 
 
 
 
 
 
 
Továbbjutás:
 1-4. helyekért: A1, A2, B1, B2

5-8. helyekért: A3, B3, A4, B4

9-12. helyekért: A5, B5, A6, B6
 
 
 Elődöntők a 9-12. és az 1-4. helyekért A pálya   B pálya   C pálya  D pálya 12:25-12:43   12:25-12:43   12:25-12:43  12:25-12:43 1.meccs: A5 – B6  2. meccs: B5 – A6  3. meccs: A1 – B2 4. meccs: A2 – B1    


 Elődöntők az 5-8. helyekért, helyosztók a 9-12. helyekért A pálya   B pálya   C pálya  D pálya 12:48-13:06   12:48-13:06   12:48-13:06  12:48-13:06 5.meccs: 1. – 2. győztese 6. meccs: 1.- 2. vesztese 7. meccs: A3 – B4 8. meccs: B3 – A4 9. HELYÉRT   11. HELYÉRT 

Helyosztók az 1-8. helyekért A pálya   B pálya   C pálya  D pálya 13:12-13:30   13:12-13:30   13:12-13:30  13:12-13:30 9. meccs: 3.-4. győztese 10. meccs: 3.-4. vesztese 11. meccs: 7.-8. gy. 12. meccs: 7.-8. v. DÖNTŐ   BRONZMECCS  5. helyért  7. helyért               
 

Eredményhirdetés: kb. 13:35-kor

Gödi SE - Labdarúgó Szakosztály
2131 Göd, Sporttelep Erdész u. 1.